ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Inspiracje / Historia zdjęcia

Tim Tadder - reklamowa sesja z Samsungiem Galaxy S5 [wideo] Antoni Żółciak

2014-06-25
0 komentarzy
42
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Tim Tadder - reklamowa sesja z Samsungiem Galaxy S5 [wideo]
fot. Tim Tadder
Kreatywność w studio na najwyższym poziomie - znakomity fotograf reklamowy, Tim Tadder, pokazał właśnie swoją najnowszą sesję z udziałem Samsunga Galaxy S5

W numerze czerwcowym Digital Camera Polska publikowaliśmy wywiad z Timem Tadderem, jednym z najlepszych amerykańskich fotografów reklamowych. Światło dzienne ujrzała właśnie jego najnowsza sesja "LifeProof", wykonana dla producenta odpornych na wszystko etui do smartfonu Samsung Galaxy S5. Zdjęcia wykonano oczywiście z rozmachem i, typową dla Taddera, dbałością o szczegóły. Na znakomity efekt końcowy wpływ miało tyle samo postprodukcji, co i długich, żmudnych przygotowań w studio. Począwszy od wyzwań z prawidłowym oświetleniem, przez dobór modeli, aż po stworzenie czterech różnych scenariuszy.

Jak zobaczycie na zakulisowym filmie umieszczonym poniżej, wcale nie jest tak łatwo nałożyć błoto na modela. Trzeba je odpowiednio ukształtować, przykleić, wysuszyć, a potem doprawić całość klasycznym makijażem. Pozostałe kadry cechują się podobnym poziomem złożenia - każda osoba na planie okazała się niezbędna dla całego projektu. Na końcu widać, jak skomplikowaną obróbką okraszono każdą z klatek Tima. Wycięto wszystkie postaci uwieczniane na białej cykloramie, podmieniono tło, dodano wiele elementów i efektów podnoszących dynamikę fotografii.

Zobacz więcej zdjęć Tima Taddera

Tim specjalizuje się w fotografii reklamowej, choć do 2005 roku realizował się jako fotoreporter. Wielu odbiorców usłyszało o nim po raz pierwszy po publikacji zdjęć z tzw. bombami wodnymi, rozpryskującymi się na głowach jego modeli. W portfolio Taddera znaleźć można takie marki, jak Budweiser, McDonald’s, Pepsi czy Microsoft - wszystkie jego kadry dostępne są na tej stronie

fot. Tim Tadder
fot. Tim Tadder
fot. Tim Tadder
fot. Tim Tadder
fot. Tim Tadder
fot. Tim Tadder
fot. Tim Tadder
fot. Tim Tadder
fot. Tim Tadder
Antoni Żółciak

Nie istnieje dla niego życie bez klawiatury. Od kilku lat pisze do serwisów i magazynów o tematyce fotograficznej i technologicznej, często samemu chwytając za aparat. W DCP omawia m.in. ciekawostki sprzętowe i pomysły na oryginalne zdjęcia.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl