ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

04/2016

04/2016
Kup ten numer
Wydanie papierowe
Kup ten numer
Wydanie elektroniczne
+ DODATEK: Przejrzyj
ten numer
 

Wideo-kursy na płycie CD

(nie dotyczy e-wydania)
  • Ucz się sam Photoshopa
  • Szkoła edycji w Lightroom
 

Redaktor naczelny poleca

Wiosna to najlepszy czas, by znów odnaleźć zapał do fotografowania. Nowy sezon rozpoczynamy więc potężną dawką inspiracji. Na niemal 30 stronach tematu numeru znajdziecie aż 52 świeże pomysły na wyjątkowe sesje i kreatywne techniki, które pomogą w ich realizacji. Plenerowe i studyjne, długoterminowe i do wypróbowania od zaraz – nowe projekty to zawsze najlepszy sposób, by rozwijać swoje umiejętności i stale mobilizować się do dalszej pracy.

Do działania zachęcą Was także nasi goście. W tym wydaniu o komercyjnych i podróżniczych projektach rozmawiamy z Lottie Davies, Jacek Ura zabierze Was do świata eksperymentalnej fotografii portretowej, Scott Kelby odsłoni kulisy sesji ślubnej, a Tatsuya Tanaka opowie o tworzonych przez niego miniaturowych historiach.

Ale to nie koniec. W numerze, jak co miesiąc, znajdziecie Wasze ulubione cykle, liczne porady i pouczające warsztaty. Z kolei w strefie sprzętu sprawdzamy jak spisuje się w praktyce Fujifilm X70 - stylowy kompakt o dużych możliwościach. Pomagamy też w wyborze plecaka fotograficznego, lampy LED do filmowania i systemowej lampy błyskowej. Miłej lektury!

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl