ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Leica APO-Macro-Elmarit-TL 60 mm f/2,8 ASPH. - obiektyw makro dla systemu T Jan Wodziński

2016-09-02
1 komentarzy
5
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Leica APO-Macro-Elmarit-TL 60 mm f/2,8 ASPH. - obiektyw makro dla systemu T
Leica poszerza ofertę obiektywów dla bezlusterkowego systemu T o nowe szkło do makrofotografii o parametrach 60 mm f/2,8

Obiektyw APO-Macro-Elmarit-TL 60 mm f/2,8 ASPH. był już wcześniej zapowiedziany, lecz dopiero teraz Leica wprowadziła go do swojej oferty. Nowa stałka przeznaczona jest dla bezlusterkowca Leica T (Typ 701) opartego na matrycy APS-C.

Nowy obiektyw Leiki zapewnia skalę odwzorowania 1:1 i ostrzy od 16 cm. Wymiary nowego szła to 68 x 89 mm, a waga 320 gramów. Na konstrukcję optyczną składa się 10 soczewek w 9 grupach, z czego 4 elementy to soczewki asferyczne. Dostępny będzie w kolorze czarnym i srebrnym. Nie jest on niestety uszczelniany, więc konieczne będzie zachowanie ostrożności przy używaniu go w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Leica APO-Macro-Elmarit-TL 60 mm f/2,8 ASPH. ma być dostępny w sprzedaży od połowy września bieżącego roku, a jego cena wynosić ma około 1800 funtów. Do obiektywu będzie można także dokupić opcjonalną osłonę przeciwsłoneczną w cenie 80 funtów.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl