ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Palette Gear - zostań fotograficzym DJ'em [wideo] Jan Wodziński

2016-09-23
9 komentarzy
112
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Palette Gear - zostań fotograficzym DJ'em [wideo]
Zamiast "machać" myszką, można bawić się pokrętłami i suwakami - Palette prezentuje nowy sterownik dla fotografów i retuszerów

Palette zaprezentowało nowy, ciekawy gadżet, który może przydać się osobom często dokonującym retuszu w Photoshopie czy Lightroomie. Użytkownicy wspomnianych programów na pewno wiedzą, że często trzeba naprawdę "namachać" się myszką albo rysikiem tabletu graficznego, żeby precyzyjnie wyregulować wszystkie suwaki. Z pomocą przychodzi Gear - modułowe urządzenie z pomocą którego możemy uzbroić nasze stanowisko robocze w rodzaj miksera z grubsza przypominającego ten używany przez DJ'ów.

Każde pokrętło, przycisk oraz suwak wchodzący w skład sterownika Palette Gear może być zaprogramowany do sterowania konkretną funkcją kompatybilnego programu - jedna gałka może odpowiadać na przykład za saturację kolorów, inna za kontrast a suwak może zmieniać ekspozycję - ilość kombinacji jest ogromna i zależy w stu procentach od użytkownika. Poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć - mają one wbudowane magnesy dzięki czemu ich układanie jest bardzo łatwe.

Palette Gear jest kompatybilny z Photoshopem, Lightroomem a także innymi aplikacjami - między innymi AfterShot Pro oraz Capture One.

Gadżet dostępny jest w trzech wersjach - Starter (moduł centralny, 1 pokrętło, 1 suwak, 2 przyciski) za 199 dolarów, Expert (moduł centralny, 3 pokrętła, 2 suwaki, 2 przyciski) w cenie 299 dolarów oraz Professional (moduł centralny, 6 pokręteł, 4 suwaki, 4 przyciski) kosztującej 499 dolarów. Więcej informacji znajdziecie na stronie Palette Gear.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl