ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Fujifilm Instax mini 90 Neo Classic - nowy styl, nowe możliwości

2013-09-26
17 komentarzy
41
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Fujifilm Instax mini 90 Neo Classic - nowy styl, nowe możliwości
Instax mini 90 Neo Classic umożliwia natychmiastowe wydrukowanie zdjęcia.
Na polski rynek wchodzi Instax mini 90 Neo Classic do fotografii natychmiastowej - bardziej stylowy i z większą ilością trybów fotografowania

Aparaty Instax mini, to automatyczne analogowe aparaty, które umożliwiają natychmiastowe wydrukowanie zdjęcia wielkości karty kredytowej. Nowy Instax mini 90 Neo Classic nie przypomina jednak dotychczasowych modeli z tej serii - zaprojektowany ze smakiem, bardziej przypomina tradycyjny aparat, czym na pewno przyciągnie uwagę męskiego grona fotografów. Nie trudno nie zauważyć nawiązania do stylu retro i do obecnego wyglądu cyfrowych aparatów Fujifilm z serii X, które cieszą się duża popularnością, m.in. właśnie z powodu doskonałego wzornictwa i jakości wykonania.

W przeciwieństwie do pozostałych Instaxów, nowy mini 90 Neo Classic oferuje szerszy wybór trybów fotografowania, w tym tryb podwójnej ekspozycji, w którym dwukrotne naciśnięcie spustu migawki pozwala zapisać 2 obrazy na tej samej kliszy, a także tryb B z maksymalnym czasem 10 sekund do nocnej fotografii. Ponadto dostępny jest tryb Makro, Dzieci (odpowiedni do fotografowania dzieci, zwierząt domowych i innych szybko poruszających się obiektów dzięki krótkiemu czasowi naświetlania) oraz tryb Przyjęcie (pozwalający uzyskać wyraźne ujęcia obiektu i tła w ciemnych pomieszczeniach).

Instax mini 90 Neo Classic będzie kosztował 600 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl