ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Instax Share SP-1 - drukowanie na wkładach Instax Krzysztof Mularczyk

2014-01-06
0 komentarzy
1
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Instax Share SP-1 - drukowanie na wkładach Instax
Fujifilm zaprezentowało drukarkę Instax Share SP-1, która łączy się ze smartfonami i drukuje zdjęcia wykorzystując filmy Instax mini

Nowa drukarka Instax Share SP-1 umożliwia łatwe i szybkie drukowanie zdjęć bezpośrednio ze smartfonów lub tabletów komunikując się nimi poprzez Wi-Fi. Zamiast tradycyjnego papieru fotograficznego, Instax Share SP-1 wykorzystuje światłoczułe filmy Instax mini o czułości ISO 800, których używa się do fotografii natychmiastowej w aparatach Instax. Po wydrukowaniu otrzymujemy odbitkę o rozmiarze 2x3 cale - jak zapewnia producent - o ostrym i wyrazistym odwzorowaniu obrazu z żywymi kolorami i naturalnymi odcieniami skóry.

Aby połączyć się z drukarką potrzebujemy aplikacji Instax Share App, która dostępna jest dla urządzeń z systemem iOS i Android. Bardziej kreatywni znajdą w aplikacji również liczne funkcje edycji i szablony. Można też drukować na zdjęciach dodatkowe informacje, takie jak data i godzina, lokalizacja lub pogoda. Drukarka zasilana jest dwiema bateriami CR2, które zapewniają wydruk około 100 zdjęć.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl