ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Wystawy

Wro Fashion Foto – rusza wystawa fotografii modowej w Renomie

2015-04-09
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Wro Fashion Foto – rusza wystawa fotografii modowej w Renomie
W Wrocławiu odbędzie się wystawa prac młodych fotografów mody w ramach projektu Wro Fashion Foto

Już 10 kwietnia 2015 r. w Domu Handlowym Renoma we Wrocławiu odbędzie się wernisaż Wro Fashion Foto - drugiej edycji wystawy, która daje możliwość zaprezentowania młodych talentów wśród fotografów, zajmujących się modą i fotografią modową.

Wpółcześnie artyści i fotografowie prezentują swoje prace głównie w Internecie. Wro Fashion Foto wychodzi poza ramy Internetu i daje możliwość zetknięcia się z wielkoformatowymi fotografiami w ogólnodostępnej przestrzeni. Celem wystawy jest upowszechnienie fotografii modowej, pokazanie jej szerokiemu audytorium poprzez narzędzie, jakim jest wystawa dostępna w miejscu odwiedzanym przez liczne i zróżnicowane grupy odbiorców. Organizatorem imprezy jest agencja modelek Spot Management, a jej partnerem - wrocławski luksusowy Dom Handlowy Renoma. Pomocy przy organizacji wystawy udzieliły również: galeria wnętrz MAX FLIZ, Tołpa SPA, ORSAY oraz Salon Optyczny LOOK.

W ramach przygotowań do projektu Wro Fashion Foto organizatorzy wyselekcjonowali szesnastu fotografów. Wernisaż wystawy poprzedzi 16 profesjonalnie przygotowanych sesji zdjęciowych. Każdy z fotografów bierze udział w jednej sesji i pokazuje jedno zdjęcie będące jej efektem. Realizacja Wro Fashion Foto to okazja, aby młodzi fotografowie poczuli się jak podczas profesjonalnej sesji fashion - mają oni zapewnione świetne zaplecze stylizacyjne. Makijażystki, fryzjerzy oraz wszystkie dodatki i ubrania pochodzą z butików DH Renoma. W projekcie biorą udział profesjonalne modelki z agencji SPOT Management. Dzięki przyjętej formule, artyści mają dużą swobodę twórczą nieograniczoną komercyjnymi wymogami.

Zwieńczeniem okresu wytężonej pracy jest wernisaż oraz wystawa, którą będzie dostępna w Renomie do połowy maja 2015.

Wernisaż rozpoczyna się o godzinie 21.00, po zamknięciu galerii. Oglądaniu prac będą towarzyszyć konkursy dla gości.

Więcej informacji: www.spotmanagement.pl

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl