ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Spotkania

Wieczór autorski z Jackiem Bonecki - fotografia rajdowa

2015-04-10
8 komentarzy
173
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Wieczór autorski z Jackiem Bonecki - fotografia rajdowa
fot. Jacek Bonecki
Fujifilm wraz z salonem fotograficznym Proclub zapraszają na wieczór autorski z fotografem Jackiem Boneckim

Spotkanie z Jackiem Boneckim odbędzie się 14 kwietnia (wtorek) o g. 18 w klubie Centrum Zarządzania Światem przy ul. Stefana Okrzei 26 w Warszawie. Główną tematyką będzie fotografia rajdowa. Jacek Bonecki opowie o swoich doświadczeniach z największej imprezy tego typu, Dakaru, które spisane są w najnowszej książce jego autorstwa "Przystanek Dakar".

Spotkanie jest zarazem wernisażem fotografii wykonanych aparatem Fujifilm X-T1 podczas ostatniego rajdu w Abu Dhabi, który odbył się w dniach 27.03-3.04.2015. Wystawa potrwa do 14 maja w Centrum Zarządzania Światem.

O największych rajdach świata opowiadało już wielu, ale Jacek zdradza często niedostrzegane kulisy. Fotograf chętnie udzieli uczestnikom porad dotyczących fotografii rajdowej i odpowie na pytania dotyczące najciekawszych i najbardziej wymagających zdarzeń z jego kariery.

Test najnowszego sprzętu Fujifilm

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli przetestować najnowsze aparaty Fujifilm X, m.in. modeli X-T1, X100T, X-A2, a także obiektywy: XF50-140, XF16-55, XF56, XF10-24. Porad technicznych udzieli obecny w klubie podczas wydarzenia specjalista w dziedzinie aparatów Fujifilm X Jarosław Deluga. Przedstawiciele salonu fotograficznego Proclub zaprezentują specjalną ofertę na serię X. Uczestnicy będą mogli również kupić ostatnią książkę Jacka Boneckiego "Przystanek Dakar" z dedykacją w promocyjnej cenie.

Na wydarzenie wstęp jest wolny i bezpłatny.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl