ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Spotkania

Spotkanie autorskie z Marcinem Dobasem

2015-12-04
0 komentarzy
23
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Spotkanie autorskie z Marcinem Dobasem
Z okazji premiery książki "Fotowyprawy" odbędzie się spotkanie z jej autorem - Marcinem Dobasem, podróżnikiem i fotografem

Zdjęcia publikowane w National Geographic słyną z doskonałych kadrów. Podróżnik i fotograf Marcin Dobas od lat współpracuje z tym prestiżowym pismem. Swoje bogate doświadczenie zebrał w książce "Fotowyprawy" (wyd. Burda NG Polska). Podczas spotkania 7 grudnia o godz. 18:00 w Empiku w warszawskiej Arkadii (al. Jana Pawła II 82), autor opowie m.in. o własnych odkryciach i sposobach na świetne ujęcia.

Marcin Dobas to podróżnik, fotograf, przewodnik i ratownik górski. Należy do międzynarodowego teamu fotografów Olympus Visionaries. Robi zdjęcia w górach, na lądzie i pod wodą. Podczas swoich licznych wypraw zebrał gigantyczną wiedzę o różnych zakątkach świata oraz o robieniu zdjęć w każdych, często ekstremalnych, warunkach. Podzielił się nią w książce "Fotowyprawy". Radzi w niej m.in. jak przygotować się do podróży fotograficznych w najodleglejsze zakątki świata. Pisze czego należy unikać i na co zwrócić szczególną uwagę oraz co zrobić z wykonanymi zdjęciami, a nawet jak można na nich zarobić. To swoisty podręcznik fotografii ubarwiony opisami przygód – ciekawych, zabawnych, ale też niebezpiecznych.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl