ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Kurs profesjonalnego retuszu w Photoshopie - cała wiedza w pigułce Krzysztof Mularczyk

2017-02-17
1 komentarzy
28
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Kurs profesjonalnego retuszu w Photoshopie - cała wiedza w pigułce
fot. Tomasz Pluszczyk
Zdobądź obszerną wiedzę na temat profesjonalnego retuszu zdjęć w Photoshopie, dzięki internetowemu kursowi Tomasza Pluszczyka

Ruszyła promocja na internetowy kurs profesjonalnego retuszu zdjęć w Photoshopie, którego autorem jest Tomasz Pluszczyk - fotograf i retuszer, który od 2013 roku mieszka w Bangkoku i pracuje pod marką Thomas Voland. Cały jego kurs online to - jeszcze wzbogacony o kilka materiałów - odpowiednik 6-godzinnego szkolenia prowadzonego na żywo. W ciągu ostatnich 2 lat wzięło w nim udział ponad 1000 osób, co świadczy o dużej popularności tych warsztatów. 


fot. Tomasz Pluszczyk
fot. Tomasz Pluszczyk

Szkolenie składa się z kilkunastu tematów, omówionych w sposób zwarty i kompleksowy. Materiał obejmuje wiele zagadnień począwszy od wywoływania zdjęć RAW, poprzez poprawianie skóry i kolorystyki, na gruntownej korekcji twarzy kończąc. Nie zabrakło też wskazówek na temat zarządzania barwą, wyboru sprzętu i przygotowania stanowiska do edycji fotografii. Autor udostępnia także akcje do Photoshopa, RAW-y do ćwiczeń, czy notatki.


fot. Tomasz Pluszczyk
fot. Tomasz Pluszczyk

Kurs można wykupić w dowolnej chwili, ale warto zrobić to już teraz ze względu na promocyjną cenę 440 zł (cena standardowa to 700 zł) oraz szansę wygrania tabletu graficznego Wacom Intuos Draw. Przy skorzystaniu z promocji zostaje też zdjęte ograniczenie czasowe na dostęp do kursu - przy normalnej cenie dostęp do materiałów  wynosi 1 rok. Uczestnik kursu na bieżąco otrzyma również wszelkie aktualizacje kursu (pojawi się m.in. dostęp do całego szkolenia na angielskiej wersji językowej Photoshopa). Promocja trwa do 15 marca.

Kurs dostępny jest na stronie tomaszpluszczyk.pl. Aby nie kupować kota w worku, autor udostępnia wersję demo kursu na stronie tomaszpluszczyk.pl/szkolenie-z-retuszu-zdjec-demo.

fot. Tomasz Pluszczyk
fot. Tomasz Pluszczyk
fot. Tomasz Pluszczyk

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl