ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Inne

Wystartował plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne

2019-12-13
0 komentarzy
21
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Wystartował plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne
Weź udział w plebiscycie i zagłosuj na najlepsze produkty, wydarzenia i publikacje fotograficzne 2019 roku

Wystartowała najnowsza edycja plebiscytu na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku, który organizowany jest przez dwa największe media fotograficzne w kraju - serwis internetowy Fotopolis.pl i magazyn Digital Camera Polska.

W tegorocznej edycji po raz pierwszy plebiscyt organizujemy wspólnie z partnerem - wiodącym sklepem fotograficznym Fotoforma. Dzięki temu, przy poszczególnych produktach będziecie mogli łatwo sprawdzić ich aktualną rynkowa cenę, a dodatkowo za wzięcie udziału w głosowaniu każdy otrzyma kod rabatowy w wysokości 50 zł na zakupy powyżej 2000 zł w sklepie internetowym Fotoforma.

W tym roku zaktualizowaliśmy listę kategorii, w których można oddać głos. Rok temu, kierując się dynamicznie zmieniającym się krajobrazem rynku połączyliśmy sekcje lustrzanek i bezlusterkowców. Tym razem przyszła kolej na obiektywy, które teraz - podobnie jak aparaty - podzielone zostały na konstrukcje amatorskie i profesjonalne. Głosować można w następujących kategoriach:

 •     Amatorski aparat systemowy roku
 •     Zaawansowany aparat systemowy roku
 •     Aparat kompaktowy roku
 •     Amatorski obiektyw roku
 •     Profesjonalny obiektyw roku
 •     Fotograficzny smartfon roku
 •     Z powietrza i w ruchu
 •     Akcesorium roku
 •     Akcesorium oświetleniowe roku
 •     Monitory i rozwiązania do edycji roku
 •     Fotograficzne wydarzenie roku
 •     Fotograficzna publikacja roku

Aby zagłosować w plebiscycie wejdź na stronę: fotopolis.pl/plebiscyt

Zależy nam, aby przyznawane nagrody były rzeczywistym odwzorowaniem najlepszych nominacji. Dlatego też w każdej chwili możecie wybrać opcję “Kolejna strona” i przejść do kategorii, w której czujecie się pewni i macie swojego faworyta. Pamiętajcie - decydujecie o najważniejszych nagrodach w branży fotograficznej, więc oddajcie swoje głosy z rozwagą! Głosować możecie do 12 stycznia 2020 roku.

Tradycyjnie plebiscytowi na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne mijającego roku towarzyszy ankieta czytelników. To z niej obie redakcje czerpią wiedzę na temat tego, co Wam się podoba w fotopolis.pl i Digital Camera, a co chcielibyście zmienić. Zajdziecie tam pytania o treści jakie Was interesują i jakim sprzętem fotografujecie, co jest dla Was istotne przy wyborze aparatu, obiektywu, czy akcesorium fotograficznego.

Aby wypełnić ankietę przejdź na stronę: fotopolis.pl/ankieta

Każdy kto zagłosuje i wypełni ankietę, otrzyma bezpłatnie e-wydanie dowolnego magazynu naszego wydawnictwa! Zajrzyj na ulubionykiosk.pl i sprawdź co może zainteresować Ciebie, lub kogoś z Twoich bliskich!

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl