ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Wystawy

Zdjęcia z Przystanku Woodstock w Łazienkach Królewskich

2014-01-11
0 komentarzy
22
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Zdjęcia z Przystanku Woodstock w Łazienkach Królewskich
Do końca stycznia można oglądać plenerową wystawę zdjęć z Przystanku Woodstock. Zobaczcie szczegóły i reportaż z przygotowań do wystawy

Wystawę można obejrzeć w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie (mieszczącej się na ogrodzeniu Parku Łazienkowskiego od strony Alei Ujazdowskich) do 31 stycznia. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prezentuje 50 unikatowych zdjęć pokazujących kolorowy i niezwykle radosny obraz Najpiękniejszego Festiwalu Świata jakim jest Przystanek Woodstock. Na zdjęciach zobaczymy artystów, publiczność i niesamowite, półmilionowe miasto, które współtworzy młodzież z Polski, Niemiec i całego świata.

"Letnia zadyma w środku zimy zabrzmi w tym roku nie tylko podczas finałowego grania, ale także w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie. Wystawa to solidna dawka słońca, energii i pozytywnego przekazu w środku zimy, której doświadczyć można w trakcie spaceru Alejami Ujazdowskimi. Zobaczycie Przystanek Woodstock jakiego nie znacie. Obiektywy naszych fotografów pokazują Festiwal z każdej perspektywy, są na każdej ze scen, na ich zapleczach, wśród tłumów, na pokładzie śmigłowca i na dźwigu do skoków bungee" - zapowiada Jurek Owsiak, "dyrygent" WOŚP i twórca Przystanku Woodstock.

W dniu 22. Finału WOŚP rozpoczną się także w serwisie aukcje.wosp.org.pl licytacje, na których będzie można wylicytować owe fotografie.

Akcji towarzyszy wsparcie promocyjne na oficjalnej stronie internetowej Orkiestry, oraz na Facebooku – na fanpage’u WOŚP oraz dedykowanej galerii i foto-puzzle na fanpage’u Medikon Polska.

"Cieszymy się, że po raz kolejny udało się zrealizować projekt wspierający Finał WOŚP, w którym możemy podzielić się naszym doświadczeniem i umiejętnościami w zakresie obrazowania i zarządzania barwą, wspierając jednocześnie Orkiestrę w jej akcji. Mamy nadzieję, że przygotowane zdjęcia znajdą uznanie wśród odwiedzających wystawę, a następnie wśród licytujących" - komentuje Robert Kieczka, Dyrektor Działu Obrazowania Fotograficznego Medikon Polska.

Dodatkowo, w dniu Finału Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza wszystkich, którzy okażą czerwone serduszko WOŚP do bezpłatnego zwiedzania Pałacu na Wyspie (od godziny 9.00 do 18.00).

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl